fbpx
Strona głównaGamingGryEuro Truck Simulator 2 i przejścia graniczne dla Beyond the Baltic Sea

Euro Truck Simulator 2 i przejścia graniczne dla Beyond the Baltic Sea

SCS Software opublikowało zdjęcia modeli przejść granicznych dla dodatku Beyond the Baltic Sea. Będzie to kolejne rozszerzenie dla gry Euro Truck Simulator 2 i obejmie kraje nadbałtyckie: Litwę, Łotwę, Estonię, południową część Finlandii, Federację Rosyjską i Obwód Kaliningradzki. Tym razem twórcy pochwalili się nam zdjęciami prefabrykatów modeli przejść granicznych. Będą one rozmieszczone wzdłuż granic z Federacją Rosyjską, a Unią Europejską. Oczywiście obejmie to także i Obwód Kaliningradzki.

Przy podjechaniu do każdej z nich zostaniemy formalnie sprawdzeni. Taka kontrola może potrwać od kilku minut do nawet wielu godzin i dni.

Nowe modele przejść granicznych będą wyglądały dokładnie tak samo, jak te spotykane obecnie w prawdziwym świecie. Prócz tego twórcy chcą stworzyć również kilka instalacji z okresu Związku Radzieckiego. Znajdują się one wzdłuż wielu dróg.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać