Firma Ravcore wprowadziła na rynek klawiaturę membranową Ravcore Valravn. Akcesorium cechuje się dużą wytrzymałością (powyżej 10 milionów kliknięć) oraz metalową podstawę, z nakładkami antypoślizgowymi. Prócz tego, miękka podpórka na nadgarstki, możliwość podwyższenia i długi (1,8 m.) kabel w oplocie zapewniają komfort użytkowania.

Klawiatura posiada technologię anti-ghosting, która pozwala poprawnie rozpoznawać sygnały, nawet przy kilkunastu jednocześnie wciśniętych klawiszach. Ponadto, dzięki przyciskowi blokady Windows użytkownik nie musi obawiać się nagłego przerwania gry przez przypadkowe naciśnięcie klawisza Windows, Alt+Tab czy innych skrótów.

Ravcore Valravn została wyposażona w czerwone podświetlenie, które pozwala regulować jasność lub całkowicie je wyłączyć. Ponadto klawiatura jest wyposażona w 12 przycisków multimedialnych.

Klawiatura jest już dostępna w sprzedaży. Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.


Poprzedni artykułTP-Link Touch P5 – router z dotykowym ekranem
Następny artykułAMD A10-7890K i Athlon X4 880K z odblokowanymi mnożnikami
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.