DreamHack organizatorem turnieju kwalifikacyjnego do ESL One Rio 2020 Major Championship w Europie

0
29
dreamhack open alex maxwell
dreamhack open alex maxwell

Poznaliśmy wszystkich organizatorów ostatnich turniejów kwalifikacyjnych do brazylijskiego ESL One Rio 2020 Major Championship.

We wczorajszej wiadomości dowiedzieliśmy się o tym, że dla regionu Ameryki Północnej oraz dla regionu CIS odbędzie się turniej Intel Extreme Masters New York 2020: Online. Jak już sama nazwa mówi, do czego już sami się przyzwyczailiśmy, będzie to kolejna rywalizacja internetowa. Wcześniej wiadomo było tylko tyle, że w regionie Azji oraz Oceanii organizatorem turnieju będzie Perfect World. Co ciekawe, ESL oraz Perfect World mają doświadczenie w organizowaniu, dzięki wcześniejszym turniejom RMR.

Teraz dowiedzieliśmy się, że organizatorem ostatniego turnieju do listopadowego Majora będzie DreamHack, który nie miał okazji do tej pory organizować żadnego turnieju kwalifikacyjnego do tego najważniejszego, o najwyższej randze.

Kiedy odbędzie się turniej DreamHack? Na razie nie wiadomo, jedyne co jest wiadome to, że rozgrywki będą na jesień, ale nie ma żadnych, innych informacji.

Pierwszym zespołem, który zagra na Majorze w Rio de Janeiro jest Team Vitality.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułIntel Extreme Masters New York 2020: Online turniejem kwalifikacyjnym do ESL One Rio 2020 Major Championship
Następny artykułChłodzenia Zalmana kompatybilne z procesorami Comet Lake-S
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj