Ravcore nawiązał współpracę z firmą Gaijin, w ramach której do sprzedaży trafiły pakiety specjalne dżojstik Javelin z zestawem bonusowym War Thunder. Urządzenie posiada bezstykowe, magnetyczne czujniki, które zapewniają dużą precyzję. Ponadto są one niezwykle wytrzymałe przy długim i intensywnym graniu. Ravcore Javelin oferuje także możliwość skonfigurowania aż 29 poleceń w 2 trybach.

W skład zestawu wchodzą:

  • Dżojstik Javelin
  • Gra War Thunder
  • samolot PREMIUM D520
  • malowanie Polskich Sił Powietrznyc
  • 500 Złotych Orłów

Podczas Warsaw Games Week 2016 (Warszawa, 23-25 października) oraz Poznań Game Arena 2016 (Poznań, 21-23 października) dżojstik Ravcore Javelin z dodatkami War Thunder będzie można kupić w promocyjnej cenie, uprzednio testując go na dedykowanym stanowisku do gry w strefie RAVCORE. Ponadto producent dodał urządzenie do listy prekonfigurowanych w grze.

Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.


Poprzedni artykułActivision uruchamia oficjalny polski fanpage Call of Duty
Następny artykułPayDay 2 za darmo do zagrania na Steam do 15 października
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.