cooler master
cooler master

Cooler Master wprowadziło do oferty obudowy MasterBox NR200 i MasterBox NR200P. Oba modele są adresowane do entuzjastów komputerów mini-ITX. Ich ważną funkcją jest opcja demontażu każdego panelu czy części ramy. Można dzięki temu uzyskać dostęp do wnętrza z dogodnej perspektywy. Zewnętrzne ścianki można zakładać i zdejmować bez potrzeby użycia narzędzi, podobnie jak górne wentylatory.

Obudowy Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P są wykonane z grubej stali i ważą około siedmiu kilogramów. Ich wymiary wynoszą 376 x 185 x 292 mm. Użytkownicy będą mogli wybrać między białym i czarnym wariantem. Malowanie metodą proszkową ma zapewnić lepszą trwałość i odporność na zarysowania.

Wewnątrz obudów jest dość przestrzeni na trójslotowe karty graficzne, których długość nie powinna przekraczać 330 mm. W przypadku chłodzeń wodnych radiatory nie powinny mierzyć więcej, anżeli 280 mm. Aktywne chłodzenie procesora może mieć do 157 mm wysokości. Jest też miejsce na siedem dodatkowych wentylatorów.

Dwa z nich, o średnicy 120 mm i 92 mm, znajdują się w komplecie. Model Cooler Master MasterBox NR200P jest też wyposażony w uchwyt do pionowego montażu GPU. Dzięki temu użytkownicy, którzy zdecydują się na panel boczny z hartowanego szkła, mają zyskać efektowniejszy wygląd wnętrza. Z kolei osoby, które zamontują perforowaną ściankę, mają docenić łatwiejszy dostęp grafiki do chłodnego powietrza.

Obudowy Cooler Master zostały wycenione na 359 zł za MasterBox NR200 i 449 zł za NR200P

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcoolermaster.com
Poprzedni artykułNatus Vinere 2010 kontra Natus Vincere 2020. s1mple kontra Zeus!
Następny artykułMichał “MICHU” Müller poza składem Team Envy?
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.