HyperX wprowadził do swojej oferty nowe wersje kolorystyczne pamięci HyperX Fury DDR4 – białą oraz czerwona. Najnowsze modele umożliwiają przetaktowanie częstotliwości nawet do 2666MHz, aby spełnić oczekiwania wymagających użytkowników. Pamięci zostały zoptymalizowane pod kątem zgodności z chipsetami Intel serii 200 i X99 oraz platformą AMD Ryzen.

Pamięć HyperX Fury DDR4 współpracuje z dwu-, cztero-, sześcio-, ośmio- oraz dziesięciordzeniowymi procesorami Intela. Wygląd kości współgra z nowoczesnym wyglądem płyt głównych firm: Asus, Asrock, Gigabyte, MSI oraz innych. Szczegóły dotyczące zgodności można znaleźć na stronie HyperX lub na stronach internetowych partnerów oferujących płyty główne.

Nowe modele pamięci Fury DDR4 są dostępne na całym świecie od marca 2017 roku u autoryzowanych sprzedawców. Produkty zostały objęte wieczystą gwarancją oraz legendarnym wsparciem firmy HyperX


Poprzedni artykułCooler Master MasterLiquid Lite 120 – chłodzenie cieczą dla zwykłych użytkowników
Następny artykułCI Games ujawniło szczegóły dotyczące polskiej lokalizacji Sniper Ghost Warrior 3
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.