fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyAMD Software Adrenalin Edition 23.2.1 z nowościami dla kart Radeon RX 6000

AMD Software Adrenalin Edition 23.2.1 z nowościami dla kart Radeon RX 6000

AMD udostępniło sterowniki AMD Software Adrenalin Edition 23.2.1. Nowa wersja tego oprogramowania wprowadza szereg istotnych ulepszeń wydajnościowych dla kart AMD Radeon RX 6000 w kilku popularnych tytułach. Mowa tutaj o grach Dead Space Remake oraz Forspoken.

Pojawiła się obsługa szeregu rozszerzeń Vulkan API dla całej linii produktów. Rozszerzono wsparcie funkcji, które wcześniej zostały wprowadzone dla kart Radeon RX 7900. Mówimy tutaj o optymalizacjach dla transmisji w standardzie H.264 i H.265, czy ulepszenia w zakresie łączności AMD Link dla wszystkich obsługiwanych produktów Radeon.

Użytkownicy oprogramowania OBS Studio otrzymali wsparcie dla akceleracji kodowania AV1 na kartach Radeon RX 6000 oraz Radeon RX 7000. Powinno to mocno odciążyć sprzęt oraz sieć internet.

Użytkownicy mogą pobierać AMD Software Adrenalin Edition 23.2.1 stąd.

Źródło: community.amd.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać