Firma Optoma wprowadza do swojej oferty projektor Optoma HD29H. Jest on przeznaczony do grania oraz oglądania filmów w kinowej jakości. Projektor wykonano w technologii DLP, dzięki czemu ma ona czas reakcji na poziomie 8.4 ms. Wyświetlany obraz ma rozdzielczości Full HD. Wspomniana obsługa filmów kinowej jakości to zasługa palety barw Rec. 709 dla materiałów o standardowej rozpiętości tonalnej oraz dużo szerszą paletę Rec. 2020 dla treści HDR.

Odświeżanie obrazu wynosi 120 Hz, zatem gracze nie będą mieli żadnego smużenia czy przycinania się obrazu. Przekątna obrazu wyświetlanego przez projektor wynosi od 28 do 301 cali (0,71 – 7,65 metra). Z kolei żywotność jego lampy przy najwyższym ustawieniu jasności to 6 000 godzin. Poziom generowanego hałasu to zaledwie 25 dB,

Projektor Optoma HD29H jest już dostępny w Polsce w cenie 3199 zł. Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją producenta oraz roczną (lub 1000 godzin) na źródło światła.


ŹRÓDŁOoptoma.pl
Poprzedni artykułWD Blue SN500 500 GB – testy dysku SSD ze średniej półki cenowej
Następny artykułManli GeForce GTX 1650 – nowa karta graficzna mini-ITX
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.