Strona głównaGamingGryFall 2016 Free Fly, czyli zagraj za darmo w Star Citizen

Fall 2016 Free Fly, czyli zagraj za darmo w Star Citizen

Roberts Space Industries udostępniła do końca listopada możliwość darmowej gry w Star Citizen. Wydarzenie nosi nazwę Fall 2016 Free Fly i pozwala polatać myśliwcem F7C-M Super Hornet. Jest to niebywała okazja do tego, aby móc zobaczyć jak faktycznie wygląda gra, za którą trzeba zapłacić niemałe pieniądze. Dodatkowo wiele osób ma też okazję sprawdzić, czy ich sprzęt da radę uciągnąć ten tytuł.

Aby móc zagrać w Star Citizen, należy założyć konto na stronie domowej i wpisać promocyjny kod FALL2016. Następnie trzeba pobrać klienta i go zainstalować.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać