Firma NZXT ogłosiła, że zapewni bezpłatne zapinki AMD AM4 dla posiadaczy zestawów chłodzenia Kraken. Jest to spowodowane wprowadzeniem nowych procesorów AMD Ryzen, których podstawka ma innych rozstaw. NZXT przeprowadzi akcję darmowej wysyłki nowych zapinek umożliwiających instalację zestawów Kraken na płytach głównych AM4. Akcją zostaną objęci wszyscy klienci, którzy posiadają kompatybilne chłodzenia Kraken – bez względu na ich miejsce zamieszkania czy datę zakupu.

Chętni mogą zgłaszać zapotrzebowanie na zapinkę pod adresem: https://www.nzxt.com/am4-bracket. Wysyłka zapinek rozpocznie się 15 marca br.

Lista kompatybilnych modeli:

  • Kraken X31
  • Kraken X41
  • Kraken X61
  • Kraken X42
  • Kraken X52
  • Kraken X62

Poprzedni artykułTP-Link HS110 i HS100 – inteligentne gniazdka do zarządzania domem
Następny artykułMass Effect: Andromeda – dwa nowe filmy z rozgrywki. Uwaga jeden z nich to spoiler
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.