Monitor PHILIPS dla profesjonalistów – 27 cali i 99% palety Adobe RG

Kraków, Polska, 15 stycznia 2015 – Firma MMD, zajmująca się globalną sprzedażą i marketingiem monitorów PHILIPS, wprowadza na polski rynek 27-calowy ekran oparty na matrycy IPS-AHVA. PHILIPS 272P4APJKHB został stworzony z myślą o profesjonalistach w dziedzinie grafiki – odwzorowuje 99% palety Adobe RGB oraz 100% sRGB, a jego rozdzielczość to 2560 x 1440 (Quad HD).

Monitor PHILIPS 272P4APJKHB z 10-bitowym ekranem wyświetla 1,074 mld kolorów, ułatwiając tym samym znacznie pracę fotografa, grafika czy montażysty. Dzięki temu możliwe jest zachowanie spójności kolorów na różnych urządzeniach podczas procesu produkcji. Funkcja PerfectKolor umożliwia szcześcioosiową regulację kolorów, ustawienie poziomu nasycenia barw oraz dostosowanie wyświetlanego obrazu do własnych potrzeb.

Zachowanie spójności barw podczas projektowania, post-produkcji, przygotowania materiałów poligraficznych, a nawet poszukiwań geofizycznych jest niezmiernie istotne: „Używanie jednego standardu kolorystycznego jest jak rozmawianie w tym samym języku” – mówi Thomas Schade, wiceprezes MMD
w Europie. „Profesjonaliści muszą być pewni, że wyświetlany obraz przedstawia dokładnie takie same kolory, jakie uzyskają po wydrukowaniu. To z myślą o nich stworzony został nowy model monitora PHILIPS” – dodaje Schade.

Dzięki zastosowaniu technologii Flicker-Free możliwe jest pozbycie się migotania we wszystkich poziomach jasności, a co za tym idzie znaczącą redukcję zmęczenia oczu. SmartUniformity eliminuje wahania jasności i nasycenia koloru oraz automatycznie wyrównuje podświetlenie, zapewniając średnią równomierność z całego ekranu przekraczającą nawet 95%.

Podstawa monitora SmartErgoBase pozwala na optymalne dostosowanie położenia ekranu do potrzeb użytkownika. Panel można obrócić o 90 stopni w pionie, odchylić o 65 stopni w prawo lub lewo oraz o 5
i 20 stopni – odpowiednio – w przód lub w tył, a także regulować wysokość w zakresie do 15 cm.

Dzięki opcji MultiView użytkownik może na jednym ekranie np. śledzić film z odtwarzacza multimedialnego oraz przeglądać swoją skrzynkę e-mailową. Dostępne są dwa tryby jednoczesnego wyświetlania obrazu: Picture By Picture – dwa okna równolegle oraz Picture in Picture, gdzie wybrany program otwarty jest
w mniejszym oknie.

Monitor PHILIPS 272P4APJKGB sprawdzi się również w pracy biurowej, oferując kamerkę internetową oraz głośniki. Do dyspozycji użytkownika jest również pełen komplet złączy: 3 x USB 3.0, 2 x HDMI, DisplayPort oraz DVI-Dual Link.

Specyfikacja:

Model 272P4APJKHB
Rozmiar panelu 27’’ (68,6 cm)
Typ panelu IPS-AHVA
Podświetlenie W-LED
Natywna rozdzielczość 2560 × 1440 (60 Hz)
Kąt widzenia 178º (w poziomie) / 178º (w pionie)
Maksymalna jasność podświetlenia 350 cd/m²
Maks. liczba wyświetlanych kolorów 1,074 mld
Złącza Wejścia sygnału obrazu: DisplayPort, DVI-Dual Link, 2 x HDMIUSB: 3 x USB 3.0

 

Sygnał wejściowy synchronizacji: oddzielna synchronizacja i synchronizacja na zielonym

Wejście audio
Wyjście słuchawkowe

Dodatkowe udogodnienia Kamera internetowa
Głośniki
Zużycie energii Typowe użytkowanie: 36,95 Wtryb gotowości: <0,5 W


Gwarancja i cena:

Sugerowana przez producenta cena detaliczna monitora PHILIPS 272P4APJKHB wynosi 2 999 zł brutto. Urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją producenta w systemie door-to-door.

Więcej informacji:

www.lcdmonitors.philips.com


Poprzedni artykułOdporne na ekstremalne temperatury karty pamięci TRANSCEND
Następny artykułARCHOS i Freshub przedstawiają pierwsze na świecie inteligentne urządzenie do e-zakupów
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments