Firma iiyama poinformowała o debiucie nowego monitora dla graczy – GE2288HS-B1. Urządzenie należy do serii G-MASTER i poszerza obecną linię Black Hawk. Monitor posiada 22 calowy ekran i matrycę TN o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Czas reakcji wynosi 1 ms, a funkcja Black Tuner pozwala na kontrolę poziomu jasności i głębi czerni, dzięki czemu postrzeganie zacienionych miejsc staje się bardziej komfortowe.

Iiyama GE2288HS-B1 posiada technologie Flicker-free, a także funkcję redukcji niebieskiego światła. Monitor jest kompatybilny z technologią AMD FreeSync, która eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.

Sugerowana cena detaliczna brutto to: 599 PLN. Wszystkie monitory marki iiyama są objęte 3-letnią gwarancją producenta.


Poprzedni artykułAOC AGON AG271QG – monitor dla graczy z G-SYNC i matrycą IPS
Następny artykułRising World – sandbox dla miłośników budowania
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.