Szykuje się ważna konferencja firmy NVIDIA. Kilkanaście redakcji technologicznych i nie tylko otrzymało zaproszenia na wydarzenie GeForce Gaming Celebration. Impreza ma się odbyć już 20 sierpnia podczas targów Gamescom 2018 w Kolonii. Część dziennikarzy sugeruje, że może to być nieoficjalna premiera kart graficznych GeForce GTX z serii Turing. Jak wiemy z artykułu: nazewnictwo nie jest jeszcze znane nikomu.

Impreza będzie obfitować w ekskluzywne pokazy najnowszych tytułów, prezentacje przeprowadzone przez największych twórców gier oraz spektakularne niespodzianki! Co ważne, nie jest ona przeznaczona tylko dla osób z branży.


ŹRÓDŁOnvidia.com
Poprzedni artykułStarLadder i-League StarSeries Season 6 kwalifikacje: AGO Esports przegrywa z Fragsters
Następny artykułJujubee pokazuje kilka pomieszczeń w ogniu z gry KURSK
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.