fbpx
Strona głównaGamingGryBeamdog zapowiedziało Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Beamdog zapowiedziało Neverwinter Nights: Enhanced Edition

Studio Beamdog zapowiedziało grę  Neverwinter Nights: Enhanced Edition. Będzie to odświeżona wersja znanego sprzed laty klasyku Neverwinter Nights, który podbił serca wielu fanów. Okazuje się, że już można składać zamówienia przedpremierowe, gdzie koszt to jedynie 19.99 dolarów.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition będzie posiadało całą zawartość Neverwinter Nights Diamond Edition. Czyli będzie to podstawowa wersja gry i dwa rozszerzenia: Shadows of Undrentide oraz Hordes of the Underdark.

Prócz tego gracze otrzymają dodatkowe trzy moduły premium: Kingmaker, ShadowGuard oraz Witch’s Wake. Zapewnią one ponad 40 dodatkowych godzin zabawy.

Beamdog doda także The Aurora Toolset do budowania swojego własnego świata, potworów, rzeczy, pułapek i wielu innych. Gracze otrzymają również Dungeon Master Client.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać