fbpx
Strona głównaGamingGryPC Building Simulator 2 - zapowiedziano nową odsłonę symulatora

PC Building Simulator 2 – zapowiedziano nową odsłonę symulatora

Spiral House Ltd zapowiedziało grę PC Building Simulator 2. Będzie to bezpośredni następca PC Building Simulator, jednakże z wieloma ulepszeniami. Twórcy chcą się skupić na poprawieniu imersji, czyli zwiększyć opcje dostosowywania, poprawić możliwości majsterkowania i sprawić, by gra wyglądała lepiej. Silnik poprzedniej wersji był mocno ograniczony technicznie, ze względu najpewniej na ograniczoną moc przerobową oraz finanse.

Wydawcą PC Building Simulator 2 tym razem została firma Epic Games i początkowo tytuł będzie dostępny wyłącznie na platformę Epic Games Store. Nie podano niestety wymagań sprzętowych oraz ceny.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać