Na rynku sprzętu komputerowego pojawiła się nowa marka – FURY Gaming. Nowa marka ma się skupiać na urządzeniach przeznaczonych dla graczy, którzy szukają solidnych peryferii gamingowych w atrakcyjnej cenie. Producent przekonuje przy tym, iż w pełni zdaje sobie sprawę z faktu, że gracze są różni i mają odmienne potrzeby. Dlatego nowa marka od razu wystartowała z szeroką ofertą sprzętów: klawiatur, myszek, słuchawek i podkładek.

Wszystkie te sprzęty ma cechować solidność, dopracowana ergonomia i wysoka jakość użytych materiałów. Dodatkowo zastosowano nietypowe nazewnictwo: Warrior, Nighthawk czy Challenger. Producent zadbał też o odpowiednie oprogramowanie.

Oto obecna oferta Fury Gaming:

  • Myszy dla graczy: Fury Warrior, Fury Hunter, Fury Predator
  • Klawiatury dla graczy: Fury Hornet, Fury Typhoon, Fury Hellfire, Fury Spitfire
  • Słuchawki dla graczy: Fury Wildcat, Fury Hellcat, Fury Nighthawk
  • Podkładki dla graczy: Fury Challenger S, Fury Challenger M, Fury Challenger L

Poprzedni artykułEndless Space 2 zmierza na komputery osobiste. Premiera już 19 maja.
Następny artykułWiedźmin 3: Dziki Gon zaprezentowany w rozdzielczości 8K
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.