Anonymo Esports gra o awans na IEM: Fall 2021!

0
80
Anonymo Esports
innocent

Wczoraj ENCE, w którego składzie gra dwóch, polskich zawodników Paweł “dycha” Dycha oraz Olek “hades” Miskiewicz w ramach zamkniętych kwalifikacji do Intel Extreme Masters: Fall 2021 pokonali szwedzki zespół AURA i dzięki temu awansowali do turnieju głównego. Warto dodać, że turniej ten jest ostatnim i decydującym o awansie na najważniejszy turniej Counter-Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, który odbędzie się w październiku.

Anonymo Esports przed ogromną szansą

Już dzisiaj przed szansą na awans na Intel Extreme Masters: Fall 2021 jest polska formacja Anonymo Esports. Paweł “innocent” Mocek i jego koledzy zagrają przeciwko Bułgarom reprezentującym SKADE, którzy są wymagający, a w tym roku aż pięciokrotnie pokonali polski zespół. Jeżeli podopieczni Adriana “IMD” Piepera przegraliby ten mecz, to mają jeszcze szansę na grę i awans w dolnej drabince zamkniętych kwalifikacji.

MAD Lions przeciwko Szwedom

Oprócz Anonymo Esports, w grze o główną fazę Intel Extreme Masters: Fall 2021 jest międzynarodowy skład MAD Lions, w którym gra Filip “tudsoN” Tudev, a trenerem jest Jakub “kuben” Gurczyński. Ich rywalem będą reprezentanci szwedzkiej formacji Dignitas, gdzie gra m.in Patrik “f0rest” Lindberg oraz Adam “friberg” Friberg.

20:45 – Anonymo Esports vs. SKADE – transmisja
20:45 – MAD Lions vs. Dignitas VIE – transmisja

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDrugi problem w Evil Geniuses przed BLAST Premier: Fall Groups 2021
Następny artykułPolska transmisja z BLAST Premier: Fall Groups 2021
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.