Edimax wprowadził do oferty adapter Edimax EU-4308. Pozwala on na dodanie dodatkowych portów USB 3.0 do naszego laptopa. Posiada on złącze USB 3.1 Typu-C, które w ostatnim czasie zagościło w wielu modelach laptopów. Powoduje to spory problem dla osób, które wykorzystują porty USB 3.0, np. do podłączenia zewnętrznego dysku.

Adapter Edimax EU-4308 posiada 3 porty USB 3.0 oraz port Ethernet. Ten ostatni przyda się również w dobie laptopów bez tego złącza. A także tam, gdzie sieć bezprzewodowa jest niestabilna lub niedostępna.

Edimax EU-4308

Nowy adapter powinien być dostępny w przedziale cenowym między 70 – 95 zł.


Poprzedni artykułWorld of Tanks, czyli jak czołgi podbiły Europę i świat z pomocą naszych rodaków
Następny artykułASRock Z370M-ITX/ac – kolejne mini-ITX dla Coffee Lake
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.