Firma Cougar wprowadziła do sprzedaży słuchawki Immersa. Posiadają one 40-milimetrowe przetworniki neodymowe i zamkniętą konstrukcję. Dzięki temu świetnie przekazują fale do uszu oraz izolują od hałasów otoczenia. Emisja dźwięku mieści się w zakresie 20 Hz – 20 kHz, a impedancja wynosi 32 Omy.

O odpowiednie ułożenie na głowie dba specjalny pasek z ekoskóry, zamontowany na gumkach. Pałką trzymający całość wykonano z metalu i dodano pomarańczowe plastikowe osłony.

Cougar Immersa

W konstrukcję wbudowano także mikrofon o czułości -40 dB +/- 3 dB i impedancji 2.2 kOmów. Kabel do komputera został owinięty specjalną osłoną, a do kompletu dodano przejściówkę: 4-biegunowy miniJack na 3 biegunowy.

Sluchawki Cougar Immersa zostały wycenione na około 210 zł.


Poprzedni artykułIntel prezentuje Kaby Lake – procesory siódmej generacji
Następny artykułRazer Firefly Cloth Edition – podkładka z podświetlaną tkaniną
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.