ENCE kontra Ameryka w ostatnim meczu grupy A w ESL Pro League Season 14

0
26
ENCE
Fot. Wisła All in! - Jeremi Śpiewak

Dzisiaj ostatnia kolejka grupy A w ESL Pro League Season 14. ENCE w składzie z dwoma, polskimi zawodnikami: Olkiem “hadesem” Miskiewiczem oraz Pawłem “dycha” Dychą stoi przed szansą awansu do fazy play-off, aby to zrobić musi pokonać amerykańską formację Bad News Bears, która do tej pory nie zdobyła żadnego zwycięstwa na swoje konto.

Wszystkie dzisiejsze mecze w ESL Pro League Season 14 rozpoczną się o godzinie 20:00. A jakie mecze się odbędą?

Derby Danii

Astralis zagra z Heroic w duńskich derbach. Lukas “gla1ve” Rossander i jego koledzy cały czas mają szansę na grę w fazie play-off, ale przed nimi trudny i zarazem ciężki rywal – Heroic, które nie przegrało jeszcze żadnego meczu i na ten moment nie tylko są na pierwszym miejscu w tabeli, ale mają komplet punktów. Czy dzisiaj będzie kolejne? To okaże się w trakcie i po meczu.

Europa kontra Ameryka

Międzynarodowy skład ENCE z Olkiem “hadesem” Miskiewiczem oraz Pawłem “dycha” Dychą zagra przeciwko amerykańskiej formacji Bad News Bears. Oczywiście, podopieczni Eetu “sAwy” Sahy będą zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w całym meczu i to nie ulega wątpliwości, a można to stwierdzić również po samej grze drużyny z Ameryki, która od początku nie zdobyła ani jednego punktu na swoje konto, a także pożegnała się już z szansą na jakikolwiek awans do dalszej części rozgrywek.

Francja kontra Rosja

Team Vitality stanie do rywalizacji z rosyjskim Team Spirit, który również stracił jakiekolwiek szanse na awans do dalszej fazy ESL Pro League. Rosjanie na cztery rozegrane mecze wygrali tylko jeden z Bad News Bears.

20:00 – Heroic vs. Astralis
20:00 – ENCE vs. Bad News Bears
20:00 – Team Vitality vs. Team Spirit

Transmisja z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska. Więcej informacji na temat ESL Pro League Season 14.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułENCE przegrywa w ESL Pro League Season 14 przeciwko Duńczykom
Następny artykułPoznaliśmy zespoły, które zagrają w ESL Mistrzostwach Polski Jesień 2021!
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.