ASUS udostępnił nową wersję oprogramowania UEFI dla swoich płyt głównych na chipsetach Intela serii 300. Chodzi tutaj o Z370, H370, B360 i H310. Nowe UEFI posiada wsparcie dla nadchodzącej 9 generacji procesorów Intela. Wiadomość ta jest szczególnie ważna dla wszystkich posiadaczy obecnych płyt głównych, którzy zamierzają modernizować swoje komputery.

Chipset Model
Intel Z370 ROG STRIX Z370-I GAMING
Intel H370 ROG STRIX H370-I GAMING
Intel B360 ROG STRIX B360-I GAMING
Intel H310 PRIME H310I-PLUS

Przypomnijmy, że pod koniec lipca informowaliśmy o tym, że Intel szykuje się do aktualizacji UEFI w chipsetach Z370. Dodatkowo kilka dni temu:

Brakuje nam tutaj jeszcze informacji od firmy ASRock oraz Biostar.


ŹRÓDŁOanandtech.com
Poprzedni artykułKamil “Luuliguzman” Pala kończy karierę gracza
Następny artykułNVIDIA Turing – ósma generacja architektury kart graficznych NVIDII
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.