fbpx
Strona głównaSprzętSilverstone na targach Computex 2018 - sporo sprzętu

Silverstone na targach Computex 2018 – sporo sprzętu

SilverStone był obecny podczas targów COMPUTEX 2018. Portal smallformfactor.net odwiedził ich stoisko i zrobił dość pokaźne rozeznanie w sprzęcie, który przywieźli. SilverStone to marka, która posiada bogate portfolio. Jej głównym zainteresowaniem cieszą się obudowy, zasilacze, wentylatory, chłodzenia procesorów oraz urządzenia przechowywania danych.

Warto nadmienić, że w tym roku obchodzili oni 15 urodziny i z tej okazji im bardzo gratulujemy.

Na początek przejdźmy do obudów. Tutaj zaprezentowano SG14, która w niedługim czasie powinna wejść do oficjalnego portfolio. Jej pojemność do 21 litrów, co lekko przekracza oficjalną pojemność dla obudów SFF. Na przednim i tylnym panelu można zamontować 120 mm wentylatory, które będą odpowiednio wentylowały wnętrze. Jej wymiary do 260 x 247 x 330 mm.

SilverStone SST-SG14

Z zasilaczy pokazano sporo dostępnych modeli:

SST-SX700-PT

SilverStone SST-SX700-PT

SST-SX650-G

SST-SX550-PT

SST-SX700-LPT

SST-NJ450-SXL

SilverStone SST-NJ450-SXL

SST-SX800-LTI

SilverStone SST-SX800-LTI

SST-TX300

SilverStone SST-TX300

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać