ADATA Technology wprowadziła do swojej oferty nową serię pamięci DDR4 – XPG Dazzle DDR4 LED. Nowe moduły będą oferowane w zestawach: 2 x 8 GB, 4 x 8 GB , 2 x 16 GB oraz 4 x 16 GB. Każda z nich różni się fabrycznym taktowaniem, a poszczególne modele pracują z częstotliwością 2400, 2800, 3000 lub 3200 MHz. Równocześnie opóźnienia mogą wynosić CL16 albo CL17, a wymagane napięcie 1,2 lub 1,35 V.

Pamięci ADATA XPG Dazzle DDR4 LED posiadają zamontowany czerwony LED. Dodatkowo dzięki technologii Intel XMP 2.0 możemy je podkręcać z poziomu systemu operacyjnego, bez konieczności zmian w UEFI. Zamontowany radiator korzysta z technologii Thermal Conductive, która ma zapewnić stabilność pracy i niskie temperatury.


ŹRÓDŁOtechpowerup.com
Poprzedni artykułAMD Radeon R3 – nowe dyski SSD na kontrolerze SM2256KX
Następny artykułWłoskie i słowackie malowania w Euro Truck Simulator 2
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.