fbpx
Strona głównaSprzętLioncast LX50 - pierwsze słuchawki gamingowe na polskim rynku

Lioncast LX50 – pierwsze słuchawki gamingowe na polskim rynku

Lioncast poinformował o polskiej premierze słuchawek Lioncast LX50. Pierwszą styczność ze sprzętem mieliśmy okazję podczas targów Poznań Game Arena 2017. Urządzenie powstało z myślą o rozgrywce na najwyższym poziomie. Słuchawki wyposażono w przetworniki z neodymowymi magnesami o średnicy 53 milimetrów. Szerokie pasmo przenoszenia słuchawek w zakresie od 20Hz do 20 000Hz zapewnia soczyste basy, bogate średnie i czyste wysokie tony.

Słuchawki posiadają zamkniętą konstrukcję, która skutecznie izoluje dźwięki otoczenia. Piankowe nauszniki, wykończone miękką skórą gwarantują świetne dopasowane do twarzy. Solidny i regulowany pałąk umożliwi idealne ułożenie na głowie. Całość waży zaledwie 350 gramów. Do zestawu dołączono również wymienny komplet welurowych gąbek.

Kabel w oplocie, zakończony 3,5-milimetrowym złączem minijack, ma długość 135 centymetrów, a dołączony do zestawu przewód umożliwia jego wydłużenie o kolejne 2 metry. Umieszczono na nim przydatny pilot do regulacji głośności.

Lioncast LX50

Słuchawki Lioncast LX50 są dostępna w sklepach z akcesoriami i sprzętem komputerowym w cenie już od 249 złotych.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać