W dniu dzisiejszym ma miejsce premiera gry Shadow Warrior 2. Odpowiedzialne za tytuł jest polskie studio Flying Wild Hog, które podbiło serca graczy poprzednią częścią, czyli grą Shadow Warrior. Akcja Shadow Warrior 2 dzieje się pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Lo Wang zniszczył sojusz pomiędzy jego szefem a starożytnymi bogami, co doprowadziło do zmiany na świecie. Od tamtego czasu ludzie i demony żyją koło siebie, a sam Wang stał się płatnym zabójcą dla klanów Yakuzy.

W produkcji gracze znajdą otwarte poziomy z bardzo dużą ilością przeciwników. Będzie można zabijać z dystansu lub w walce wręcz. Do dyspozycji graczy oddane zostało ponad 70 różnych narzędzi niosących śmierć.

Wydawnictwo Techland przygotowało specjalną edycję kolekcjonerską gry Shadow Warrior 2. Jest ona dostępna wyłącznie na terenie Polski, w cenie 129,90 zł. Gracze oprócz gry otrzymują wyjątkowe dodatki. Jest to artbook przedstawiający proces powstawania przeciwników, bogatego arsenału i lokacji, limitowany plakat twórcy kultowych komiksów – Michała “Śledzia” Śledzińskiego z autografem autora, soundtrack na oddzielnej płycie CD, wyjątkową litografię oraz 3 kolekcjonerskie naklejki. Dodatki fizyczne uzupełniają kody na trzy DLC – Solid Gold Ninja / Katana / MP7 Gun.

Shadow Warrior 2


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments