Blizzard udostępnił cyfrową wersję Overwatch: Game of the Year Edition na komputery osobiste. Premiera gry odbyła się 24 maja 2016 roku i okazała się wielkim sukcesem. Miliony graczy z całego świata codziennie prowadzi różnego rodzaju rozgrywki z przyjaciółmi. Blizzard ma zamiar podsumować ten cały niesamowity rok w uroczysty sposób. O godzinie 10:00 czasu polskiego rozpocznie się impreza na streamie w studiach TaKeTV w niemieckim Krefeld.

Następnie, o 20:00 czasu polskiego zostanie zamknięty wieczór specjalnym rocznicowym streamem na żywo. Będą wywiady z twórcami gry, wyzwania w grze oraz jeszcze więcej nagród. Do zabawy można będzie dołączyć na Twitchu.

Overwatch: Game of the Year Edition

Overwatch: Game of the Year Edition zawierać będzie różne elementy do gier Blizzarda:

  • 10 skrzynek z łupami w Overwatch: Zdobądź 10 skrzynek z łupami zawierających losowe elementy, które umożliwiają zmianę wyglądu i zachowania twoich bohaterów. W skrzynkach można znaleźć skórki, emotki, zwycięskie pozy, kwestie dialogowe, graffiti i prezentacje zagrań. Do tego dochodzą kredyty, które pozwolą odblokować rozmaite elementy umożliwiające personalizację bohaterów.
  • Skórki bohaterów w Overwatch: Złóż hołd historycznej grupie uderzeniowej Overwatch i załóż klasyczne skórki Agenta Blackwatch Reyesa czy Dowódcy szturmowego Morrisona. Poznaj dawne dzieje innych bohaterów dzięki takim skórkom jak Roślinny Bastion, Szefowa Ochrony Fara czy Odrzutowa Smuga!
  • Bohaterka Smuga w Heroes of the Storm: Dołącz do Nexusa ze Smugą i zaskocz swoich wrogów błyskawicznymi atakami!
  • Zwierzak Mały Winston w World of Warcraft: Uroczy, milusi i niezwykle inteligentny Mały Winston to zwierzak, który zawsze dotrzyma ci kroku podczas walki w Azeroth.
  • Skrzydła Łaski w Diablo III – Niszcz demoniczne siły w Królestwie Niebios i Płonących Piekłach nosząc skrzydła Łaski. Niech całe Sanktuarium wie o twojej przynależności do Overwatch!
  • Portrety w Starcrafcie II i rewers w Hearthstone – Dzięki nowym portretom Smugi, Żniwiarza, Fary, Winstona, Bastiona i Żołnierza-76 na pewno zostaniesz legendą sektora Koprulu. Rewers z motywem Overwatch pozwoli ci z kolei toczyć potyczki w Hearthstone w stylu godnym prawdziwego bohatera!

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] z okazji rocznicy Overwatch, przecenił dwie wersje o 50%: Overwatch Edycja Standardowa oraz Overwatch: Game of the Year. Ich […]