Przed nami drugi dzień grupy C na BLAST Premier Fall Series 2020, G2 Esports kontra Astralis

0
40
blast pro series
blast pro series
Przed nami kolejny dzień rywalizacji w grupie C na BLAST Premier Fall Series 2020. We wczorajszych meczach to formacje z Europy okazały się być lepsze od tych z Ameryki Północnej, ale dzisiaj rywalizacja będzie również ciekawa, a nawet można by powiedzieć, że lepsza od tej wczorajszej. Szczególnie, że będziemy mogli oglądać derby Brazylii.

Duńczycy kontra G2 Esports

W pierwszym dzisiejszym meczu na BLAST Premier Fall Series 2020, podopieczni Danny’ego “zonica” Sørensena zagrają przeciwko G2 Esports. Wczoraj, obie formacje pokonały swoich rywali z Brazylii, natomiast dzisiaj zagrają przeciwko sobie w meczu wygranych. Szczególnie będziemy przyglądać się francusko-bałkańskiej formacji, w której gra Nikola “NiKo” Kovač. 

Do składu Astralis po blisko półrocznej przerwie powrócił Andreas “Xyp9x” Højsleth, który jest specjalistą do spraw “clutchowania”, więc to jest obecnie ten skład, który wygrał cztery Majory oraz całkowicie zdominował światową scenę Counter-Strike’a w latach 2018-2019. Trudno jednoznacznie powiedzieć, która z drużyn jest faworytem w dzisiejszej rywalizacji. 

Derby Brazylii

W drugim dzisiejszym meczu będzie jeszcze ciekawiej ze względu na powiązania rodzinne. W derbowym meczu Brazylii pomiędzy MIBR oraz FURIĄ na przeciwko siebie staną bracia Teles. Ze strony podopiecznych Raphaela “cogu” Camargo będzie to Lucas “Lucas1” Teles, natomiast w FURII gra Henrique “HEN1” Teles. Więc można powiedzieć, że podczas obecnego turnieju BLAST Premier Fall Series 2020 mamy dużo powiązań i gry rodzinnej.

16:30 – G2 Esports vs. Astralis
19:30 – MIBR vs. FURIA

Transmisja z BLAST Premier Fall Series 2020 dostępna na kanale ESPORTNOW. Zapraszamy również do wywiadu z Justyną Oracz.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułAstralis pokonało MIBR, udany występ NiKo przeciwko FURII w grupie C na BLAST Premier Fall
Następny artykułAcer wprowadzi 6 nowych monitorów z serii Predator
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.