Zakończyły się europejskie zamknięte kwalifikacje Intel Extreme Masters Katowice 2020

1
64
fot. Furlan at DreamHack Open Valencia 2018 - Adela Sznajder

W ostatnich dniach mogliśmy oglądać zmagania trzech, polskich drużyn: ARCY, x-kom AGO, Illuminar Gaming podczas zamkniętych kwalifikacji IEM Katowice 2020. Niestety, żadnej polskiej ekipy nie obejrzymy w katowickim Spodku.

Pierwszego dnia AGO w swoim pierwszym spotkaniu podejmowało G2, Arcy grało z FaZe, natomiast Illuminar na swojej drodze spotkało ENCE. Po wyrównanych pojedynkach wszystkie polskie ekipy musiały uznać wyższość swoich rywali, AGO przegrało z G2 1:2,
Illuminar uległo ENCE 1:2, Arcy nie poradziło sobie z FaZe 0:2.Tym samym wszystkie 3 polskie zespoły spadły do drabinki przegranych.

W drabince przegranych AGO rozgrywało swoje spotkanie z Heroic (2:1), a Arcy w bratobójczym pojedynku mierzyło się z Illuminar (0:2). Tym samym w drodze do Spodka pozostały już tylko 2 polskie zespoły.

Kolejne spotkania, to mecze AGO vs ENCE, oraz Illuminar vs MAD Lions.
AGO po bardzo zaciętym meczu przegrywa z ENCE wynikiem 1:2. Żegnając się tym samym z walki o Intel Extreme Masters Katowice 2020. Illuminar po 3 mapach niesamowitych mapach, przegrywa z MAD Lions 1:2 (pick Illuminar – Nuke 12:16, pick MAD Lions – Overpass 16:10, Train 17:19.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] pojedynku grupy A FaZe zmierzy się z NiP. FaZe ma już za sobą europejskie kwalifikacje do IEM Katowice 2020, na których zaprezentowali się przynajmniej przyzwoicie. Drużyna NiP natomiast […]