Paweł “innocent” Mocek oficjalnie w MAD Lions!

7
127
pawel innocent mocek mad lions
pawel innocent mocek mad lions

Plotki oraz informacje, które pojawiły się kilka dni temu w mediach społecznościowych w temacie transferu zawodnika organizacji Illuminar Gaming do MAD Lions potwierdziły się. Paweł “innocent” Mocek został oficjalnym zawodnikiem duńskiej formacji i już w ten weekend będzie jego debiut w nowych barwach, bowiem podopieczni Luisa “peacemakera” Tadeu zagrają na DreamHack Open Summer 2020.

Informacje, które pojawiły się mediach społecznościowych dotyczące tematu przenosin byłego już gracza Illuminar Gaming, Pawła “innocenta” Mocka potwierdziły się. Z początku mogło to się wydawać dość zaskakującą wiadomością, bo zespół coraz lepiej radził sobie na arenie międzynarodowej i mówiono o nim, jako o takim, który buduje silny zespół do zwycięstw.

Nic nie zapowiadało tego, że Paweł Mocek może odejść z drużyny, która zaczyna działać na scenie międzynarodowej i krok po kroku pokazuje się na niej z najlepszej strony. Kilka dni temu, miałem możliwość przeprowadzenia wywiadu z Andrzejem Śledziem, w którym porozmawialiśmy na temat obecnej sceny Counter-Strike’a, ale też na temat Illuminar Gaming. Zapraszamy również do tego, aby posłuchać wywiadu z Andrzejem, gdzie bardziej wypowiedział się na temat obecnej sceny.

Już od jakiegoś czasu hiszpańska organizacja (MAD Lions – przyp.red), szukała zawodnika w miejsce duńskiego zawodnika, Lucasa “Bubzkij’ego” Andersena, który kilka dni temu został oficjalnym graczem Astralis. Jeszcze wcześniej mówiono o tym, że być może do zespołu dołączy szwedzki zawodnik, Jonas “Lekr0” Olofsson, ale sam reprezentant Ninjas in Pyjamas odrzucił ofertę ze strony organizacji.

Nie skorzystał Szwed, skorzystał Polak

Tutaj doskonale pasuje powiedzenie, choć może niedosłownie: “Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta”. Prawda w tym jest, bowiem MAD Lions złożyło propozycję Jonasowi “Lekr0” Olofssonowi, więc tutaj mamy walkę o skład, natomiast skorzystał trzeci, czyli polski zawodnik.

Zobaczymy, jak Pawłowi “innocent” Mockowi pójdzie gra w nowej drużynie, w nowym składzie i czy wyniki dla zespołu będą pozytywne.

Skład MAD Lions prezentuje się następująco:

  • Paweł „innocent” Mocek
  • Frederik „⁠acoR⁠” Gyldstrand
  • Rasmus „⁠sjuush⁠” Beck
  • Fredrik „⁠roeJ⁠” Jørgensen
  • Asger „⁠AcilioN⁠” Larsen
  • Luis „⁠peacemaker⁠” Tadeu – trener`
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMichael “Grim” Wince oficjalnym zawodnikiem amerykańskiej organizacji Team Liquid. Transfer został dopięty
Następny artykułAndrzej Śledź: Mocek to rewelacyjny gracz i od lat był podporą drużyny – wywiad
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

7 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj