W ubiegły weekend odbył się turniej VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES  zorganizowanego przez firmę NVIDIA razem z marką OMEN by HP. Do walki stanęli zawodnicy i zawodniczki z Francji, Polski, Rosji, Hiszpanii oraz Wielkiej Brytanii i krajów skandynawskich. Pojedynki toczone były przez dwa dni w grach Apex Legends oraz Fortnite. Jako komputery wykorzystano maszyny OMEN by HP, wyposażone w najnowsze karty graficzne NVIDIA GeForce RTX.

VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES

Transmisja turnieju VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, a licznik odsłon znacznie przekroczył liczbę 400 tysięcy. Zapis rozgrywek dla wszystkich, którzy nie mogli go obejrzeć na żywo dostępny jest na stronie https://www.twitch.tv/nvidiageforcepl

VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES

Już podczas pierwszej tury rozgrywek polska drużyna wypracowała sobie przewagę, którą powiększała z każdą minutą i nie oddała prowadzenia do końca. O ile po pierwszym dniu, w którym toczono rywalizację w grze Fortnite, można było jeszcze rozważać różne scenariusze, to początek walk w Apex Legends jasno pokazał, że pozostałym teamom pozostanie bicie się tylko o kolejne miejsca na podium. Walka do końca była bardzo wyrównana i ostatecznie drugie miejsce zajęła drużyna reprezentująca Wielką Brytanię i kraje skandynawskie, a trzecia była Rosja.

VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES

Zwycięską drużynę reprezentowali: Piotr ‘Izak’ Skowyrski (kapitan), Katarzyna ‘UrQueeen’ Jajuga, Paweł ‘Leh’ Lehmann oraz Jacek ‘Highstyled’ Kamiński.

VERSUS GEFORCE RTX FRAMES WIN GAMES

Specjalnie z okazji zawodów uruchomiono konkurs, w którym fani gier battle royale mogą wygrać doskonałego laptopa OMEN X 2S oraz 24 karty graficzne GeForce RTX 2080 Ti. Szczegóły na stronie https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/versus-frames-win-games/.


Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments