Studio Traveller’s Tales opublikowało datę oficjalne premiery gry LEGO Worlds. Jest to sieciowa gra sandboksowa, w której przyjdzie nam budować i zwiedzać świat klocków LEGO. Tytuł od długiego czasu jest dostępny do kupienia na Steam w trybie wczesnego dostępu. Datę oficjalne premiery ustalono na 24 lutego. Dodatkowo wszyscy, którzy zakupią grę we wczesnym dostępie, otrzymają drobny prezent od deweloperów.

Aktualnie LEGO Worlds kosztują około 15 Euro, aczkolwiek nie podano ile będzie wynosić ostateczna cena. Dlatego osoby, które uwielbiają bawić się klockami, powinny jak najszybciej dokonać zakupów.


Poprzedni artykułKnights of the Eternal Throne – nowy dodatek do Star Wars
Następny artykułUkład AMD Bristol Ridge z usuniętym rozpraszaczem ciepła
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.