Honoris, czyli nowa organizacja e-sportowa TaZa i NEO

1
51
honoris taz neo
honoris taz neo

Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Filip „Neo” Kubski i Wiktor „TaZ Wojtas uchylili rąbka tajemnicy na temat swojej nowej, własnej organizacji e-sportowej. Nadali jej nazwę Honoris.

Od ładnych kilku miesięcy na polskim podwórku pojawiały się plotki o domniemanym założeniu drużyny przez dwóch legendarnych polskich zawodników. Z każdym tygodniem pojawiały się coraz to bardziej intrygujące dowody na potwierdzenie się tych doniesień. W pewnym momencie aż sama dwójka zawodników ustawiła identyczne bannery na jednym z portali społecznościowych. Znaczyło to tylko jedną informację.

Dzisiaj o godzinie 18:00 rozpoczęła się oficjalna konferencja, w której udział wzięli sami założyciele drużyny. Natomiast te wydarzenie poprowadził Łukasz „Hermes” Pożyczek. Całe widowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem bowiem w szczytowym momencie transmisję oglądało aż 4600 widzów. 

Podczas tej transmisji dowiedzieliśmy się także, że głównym partnerem Honoris będzie RedBull. Faktem stało się także to, że prowadzącym w zespole zostanie Wiktor „TaZ” Wojtas. Podczas kompletowania składu kierowali się wyborem młodych, wschodzących gwiazd e-sportu.

Debiutem Honoris na profesjonalnej scenie będzie kolejny tydzień turnieju HomeSweetHome, na którym zmierzą się 21 maja z ForZe. W grupie znajduje się także Syman Gaming i c0ntact Gaming.

Cały skład Honoris prezentuje się w następujący sposób:

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Filip “NEO” Kubski
  • Daniel “STOMP” Płomiński
  • Wojciech “Prism” Zięba
  • Kamil “reiko” Cegiełko

Social Media Honoris: Twitter i Facebook.


Poprzedni artykułMichał „MOLSI” Łącki odchodzi z AVEZ Esport po półrocznej grze w organizacji
Następny artykułRozpoczyna się DreamHack Masters Spring 2020. Na inaugurację turnieju derby Danii
Subscribe
Powiadom o

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] przede wszystkim potencjalnego składu drużyny. Wreszcie doczekaliśmy się i 18 maja 2020 roku HONORIS oficjalnie rozpoczęło swoją działalność. W składzie zespołu były takie postaci jak Filip „NEO” Kubski, Wiktor […]