Genesis, producent akcesoriów i elektroniki użytkowej skierowanej dla graczy, zaprezentował słuchawki H49. Nowy model posiada pasmo przenoszenia 20 – 20 000 Hz, dynamikę głośników równą 96 dB oraz impedancję 32 Ohmów. Zastosowany w H49 system stereo powoduje, że dźwięk rozchodzi się przestrzennie, a gracz ma wrażenie, iż rzeczywiście znajduje się w grze. Dobre brzmienie zapewniają przetworniki o średnicy 50 mm.

Genesis H49 posiadają wbudowany mikrofon o czułości -38 dB. Nauszniki oraz pałąk słuchawek pokryto ekoskórą, a muszle zostały otoczone miękką poduszką. W ten sposób nawet w trakcie wielogodzinnych potyczek H49 będzie leżał odpowiednio ułożony na głowie i nie rozproszy uwagi w czasie trwania ważnej rundy.

Genesis H49

Przewód do komputera posiada długość 2.2 metrów i został opleciony specjalnym tworzywem. Na końcu umieszczono dwie wtyczki mini-jack. Dla efektywniejszego korzystania z urządzenia na przewodzie umieszczono pilot do regulowania głośności.

Genesis H49

Premiera słuchawek H49 zapowiedziana jest na początek lipca, a ich cena będzie wynosić 79,99 zł.


Poprzedni artykułUnity Technologies prezentuje pełną wersję dema Adam
Następny artykułLiga Komputronik Gaming po raz drugi w Poznaniu
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.