Strona głównaE-SportBLAST.tv Paris Major 2023FaZe Clan z awansem do fazy Legend - BLAST.tv Paris Major 2023

FaZe Clan z awansem do fazy Legend – BLAST.tv Paris Major 2023

Kolejnym zespołem, który z fazy Challengers w ramach turnieju Mistrzostw Świata — BLAST.tv Paris Major 2023 awansował do fazy Legends jest FaZe Clan. Dla zespołu Finna “karrigan” Andersena od początku gra nie była łatwa. Pomimo korzystnego bilansu meczowego: 3-1, europejska formacja napotkała trudności.

Już w pierwszym meczu FaZe Clan miał problemy w swojej grze, a ich rywal, którym była ukraińska formacja Monte, w składzie której gra polski zawodnik Szymon “kRaSNaL” Mrozek potrafiła im się przeciwstawić i postawić twarde warunki na mapie. Podopieczni Roberta “RobbaNa” Dahlstroma pokonali swoich oponentów wynikiem 16:14.

Drugim przeciwnikiem Russela “Twistzz” van Dulkena i jego kolegów była formacja z Ameryki Południowej — paiN Gaming (Brazylia). W tym meczu Brazylijczycy również (jak ich poprzednicy) potrafili postawić się byłym Mistrzom Świata z PGL Major Antwerp 2022. FaZe Clan pokonał paiN Gaming wynikiem 16:12.

Następnym zespołem, który stanął po przeciwnej stronie, była europejska formacja ENCE, w składzie której gra polski zawodnik Paweł “Dycha” Dycha. FaZe Clan miał problem z grą, o ile na pierwszych dwóch mapach wynik był wyrównany, na trzeciej i decydującej, Paweł “Dycha” Dycha i jego koledzy całkowicie zdominowali swoich rywali. Robin “ropz” Kool i jego drużyna była bezradna i można odnieść wrażenie, że nie wiedzieli, w jaki sposób mogą przeciwstawić się swoim rywalom. FaZe Clan przegrał z ENCE wynikiem 8:16.

W meczu decydującym o awansie do następnej fazy oponentem europejskiej drużyny był zespół Forze, ale to FaZe Clan okazał się być lepszy, pokonując swojego rywala wynikiem 2:0.

Transmisja BLAST.tv Paris Major 2023 z polskim komentarzem dostępna na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać