Firma Ubisoft zmieniła po raz czwarty swojego logo. Ostatnia taka zmiana nastąpiła 14 lat temu i przez ten czas rozpoznawalnym logiem firmy był niebieski zawijas. Nowe logo to także zawijas, ale już bez koloru. Projektanci najwyraźniej poszli za obecnym trendem minimalizuje, który stosuj coraz więcej firm. Poniżej można zobaczyć, jak ono wygląda.

Ubisoft - nowe logo

Przyjrzymy się także historii pozostałych trzech.

Ubisoft - ewolucja loga

Wszystko zaczęło się w 1986 roku. Wygląd inspirowany był tamtejszą kulturą wizualną. W tym okresie Ubisoft był dystrybutorem gier. 9 lat później narodziła się słynna tęcza, a firma zmieniła swój profil. Z dystrybutora stała się twórcą. W 2003 roku pojawił się wspomniany na początku niebieski zawijas.


ŹRÓDŁOblog.ubi.com
Poprzedni artykułKalypso Media zapowiedziało kolejną część Tropico
Następny artykułThe Elder Scrolls Online otrzymuje dodatek o nazwie Morrowind
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.