Codemasters udostępnili grę F1 2017. Jest to kolejna część gier wyścigowych ma oficjalnej licencji Formuły 1. Gracz może zasiąść za kierownicą kilkunastu bolidów Formuły 1. W grze umieszczono wiele starszych maszyn, jak: McLaren MP4/4 z 1988 roku, czy Williamsa FW14B z 1992 roku. A jest tego o wiele więcej. Twórcy rozbudowali tryb kariery, który nie polega już tylko na samej jeździe.

Gracz może w końcu zarządzać własnym bolidem, w tym: poprawiać jego wydajność i trzymać się przepisów Formuły 1. Przeprojektowano cały system badawczo-rozwojowy.

Do ścigania się oddano 20 prawdziwych torów oraz cztery dodatkowe specjalne trasy. Udoskonalono fizykę bolidów oraz sztuczną inteligencję.


Poprzedni artykułAnno 1800 zostało zapowiedziane podczas Gamescom 2017
Następny artykułUjawniono datę premiery Age of Empires: Definitive Edition
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.