Strona głównaSprzętChłodzenieJonsbo HP400S-New - nowe niskoprofilowe chłodzenie

Jonsbo HP400S-New – nowe niskoprofilowe chłodzenie

Jonsbo zaprezentował niskoprofilowe chłodzenie HP400S-New. Producent deklaruje TDP na poziomie 140 W, przy 40 mm wysokości chłodzenia. Co ciekawe, nowa wersja wykorzystuje grubsze blaszki aluminiowe oraz szybszy wentylator. Odprowadzane jest do nich ciepło z podstawy przy użyciu niklowanych rurek o grubości 6 mm i wygiętych w kształcie litery C.

Wspomniany wentylator to konstrukcja o wymiarach: 90 x 90 x 15 mm, a zatem typ slim. Śmigło obraca się z prędkością 900 – 3000 RPM, generując przepływ powietrza w przedziale 12,59-38,18 CFM. Generowany jest przy tym hałas w granicach 20,2 – 34 dBA.

Waga całego chłodzenia HP400S-New wynosi 350 gramów. Wśród obsługiwanych typów gniazd procesora są: LGA 1700, AM5, AM4, LGA 1200 i LGA 115x. Niestety, nie podano ceny, ani daty wprowadzenia do sprzedaży.

Źródło: www.jonsbo.com

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać