keita nowym trenerem w Fnatic

0
28
keita
Fot. DreamHack

Kilka dni temu do brytyjskiej organizacji składu CS:GO dołączyło dwóch, nowych zawodników z tego samego kraju. Jednak to nie koniec zmian w Fnatic. Organizacja poinformowała również o nowym trenerze, którym został Jamie “keita” Hall. Warto dodać, że obecny trener międzynarodowego składu nie tak dawno zakończył współpracę z Complexity Gaming.

Brytyjczycy na pokład

Nowym trenerem międzynarodowego składu Fnatic został Jamie “keita” Hall.

Po kilku rozmowach szybko stało  się jasne, że jest on brakującym elementem, którego szukaliśmy. Od razu wywarł na nas wrażenie i nie chodzi tylko o jego imponujące umiejętności szkoleniowe, ale bardziej o jego pasję i zaangażowanie. Gdy odnosił się do swoich nowych strategii, ustawień i używania wyposażenia, wykazał się błyskotliwością. Dodatkowo posiada on również bardzo imponujące umiejętności interpersonalne, które w nowym zespole będą najważniejsze z uwagi na konieczność budowania dobrych relacji – skomentował w oświadczeniu Andreas „⁠Samuelsson⁠” Samuelsson.

Do tej pory trenerem Fnatic był Andreas „⁠Samuelsson⁠” Samuelsson, ale teraz objął inną rolę w organizacji – jako zarządzający, natomiast Jamie “keita” Hall to główny trener drużyny.

Obecny skład Fnatic wygląda następująco:

  • Freddy „KRIMZ” Johansson
  • Ludvig „Brollan” Brolin
  • Jack „⁠Jackinho” Ström Mattsson
  • Alex „ALEX” McMeekin
  • William „mezii” Merriman
  • Jamie „⁠keita⁠” Hall – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułblacktear5 w Anonymo Esports!
Następny artykułphr nowym zawodnikiem Wisły All in! Games Kraków
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.