Podczas konferencji BlizzCon 2016 firma Blizzard ujawniła nowego bohatera do gry Overwatch – Sombra. Nowa grywalna postać jest świetną dywersantką. Działa w ukryciu i posiada unieruchamiające. Dzięki technikom hakerskim, potrafi zakłócić zdolności przeciwników.

Jej główną bronią jest Impuls Elektromagnetyczny, który niszczy wrogie bariery i osłony oraz hakuje wszystkich przeciwników w zasięgu. Translokator i Kamuflaż Termooptyczny sprawiają, że Sombra jest trudniejsza do namierzenia.

A tutaj krótka historia postaci:

W przyszłym tygodniu postać trafi na Publiczny Sewer Testowy Overwatch.


Poprzedni artykułMicrosoft kończy sprzedaż Windows 7 Professional i Windows 8.1
Następny artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.11.1 z obsługą nowy gier
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.