Firma NVIDIA rozpoczęła konkurs kolejny konkurs w ramach inicjatywy Akademia GeForce Garage. Ma on na celu pomóc kilku osobom zmodyfikować i ulepszyć ich komputery. Wszyscy chętni muszą opublikować zdjęcie swojego komputera na własnym koncie Instagram dodając hasztag #GFGACADEMY. Następnie należy uzupełnić formularz zgłoszeniowy na stronie konkursowej.

Trzeba podać jego pełną specyfikację i odpowiedzieć na pytania odnośnie jego głównego przeznaczeni. Do tego trzeba podać swoje oczekiwania względem finalnego wyglądu obudowy.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybranych zostanie 5 komputerów. Trafią one w ręce specjalistów i zostaną poddane modernizacjom. Ich właściciele zostaną oczywiście zaproszeni do wzięcia udziału w inicjatywie Akademia GeForce Garage. Będą tym samym pomagać w przemianach swojego sprzętu. Przebieg modernizacji zostanie zaprezentowany w mediach społecznościowych.

Zgłoszeń do konkursu można dokonywać przez wspomniany wcześniej formularz kontaktowych do dnia 19 grudnia 2018 roku włącznie.


Please Login to comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o