Podczas targów Poznań Game Arena 2016 odbędzie się Wielki Turniej Hearthstone. Organizatorami turnieju są firmy Alienware i Komputronik. Pula nagród razem z Wielkim Turniejem League of Legends wynosił łącznie 17 tysięcy złotych. Zapisy rozpoczęły się w czwartek po godzinie 18 i potrwają najpewniej do 20 października tego roku.

Hearthstone to strategiczna karcianka z dynamiczną rozgrywką dla każdego. Każdy gracz otrzymuje na początku talie startowe. Podczas gry może zdobyć setki dodatkowych kart, w tym wygrać, stworzyć lub kupić. Rozgrywka jest prowadzona przeciwko graczom o różnych poziomach umiejętności przez Battle.net. Można także rozgrywać partie treningowe z ajwiększymi strategami Azeroth, takimi jak Thrall, Uther i Gul’dan.


ŹRÓDŁOgamearena.pl
Poprzedni artykułAMD Radeon Software Crimson Edition 16.10.1 z obsługą nowych gier
Następny artykułActivision uruchamia oficjalny polski fanpage Call of Duty
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.