Strona głównaGamingGryBattlefield 1 będzie otrzymywać co miesięczne aktualizacje

Battlefield 1 będzie otrzymywać co miesięczne aktualizacje

Studio DICE udostępniło plany związane z grą Battlefield 1. Najciekawszą z nich będą co miesięczne aktualizacje. Zastąpią one znane do tej pory sezonowe patche, które wprowadzały wiele nowości. Prócz tego wprowadzona zostanie jedna z najbardziej wyczekiwanych funkcji – plutony. Gracze będą mogli połączyć siły ze znajomymi, zdobywać błyskawiczne zwycięstwa i osiągać cele jako jedna jednostka.

Majowa aktualizacja będzie poświęcona poprawkom, które poprawią jakość rozgrywki w Battlefield 1. Wśród nich znajdzie się usprawnienie procesu dołączania do meczów (zwłaszcza w Operacjach). Zniknie także wiele problemów z rozgrywką, dzięki czemu gra będzie znacznie lepiej zbalansowana. Zespół pracuje także nad aktualizacją funkcji wynajmu serwera Battlefield 1, którą powinniśmy udostępnić wkrótce.

Battlefield 1 - nowe dodatki

Pojawią się także nowe rozszerzenia do Battlefield 1: In the name of the Tsar, Turning Tides oraz Apocalypse. Każdy z nich będzie zawierał nowe mapy, broń, pojazdy oraz tryby rozgrywki. Deweloperzy przygotowują także materiały dotyczące I wojny światowej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać