Firma CDP.pl zapowiedziała Wielki Giermasz podczas targów Poznań Game Arena. Na 200-metrowej strefie przygotowano ogromny wybór gier i gadżetów: ponad 300 tytułów gier PC (już od 5 zł) i konsolowych (od 20 zł), gry planszowe i wiedźmińskie gadżety. Nie zabraknie gratisów z gier dla każdego kupującego. W tym roku po raz pierwszy na Wielkim Giermaszu pojawi się też strefa z grami i konsolami Nintendo.

Poznań Game Arena - Wielki Giermasz

Na stoisku nie zabraknie nowych i nadchodzących gier. Fani gier rolniczych zasiądą za wirtualną kierownicą traktora w Farming Simulator 17. Cdp.pl wspólnie z THQ Nordic zamierzają wystawić również silną reprezentację gier, które mają szanse już wkrótce podbić rynek – nowa gra studia Piranha Bytes, Elex, a także Spellforce 3, The Guild 3, The Dwarves i wiele innych. Planowane są również pokazy gier Syberia 3, Yesterday Origins oraz Moto Racer 4 w wersji na PlayStation VR.

Poznań Game Arena - Wielki Giermasz

Przygotowanych zostanie 12 stanowisk, na których będzie można wypróbować grę Overwatch. Z kolei Klabater, wydawca gier niezależnych stworzony przez CDP.pl, został głównym patronem Strefy Indie. Po raz pierwszy w historii targów PGA zorganizowana zostanie specjalna strefa poświęcona polskim twórcom. Pojawią się na niej oczywiście również dwie produkcje wydawane przez Klabatera. Gracze będą mogli przetestować tuż przed premierą najciekawszą polską premierę VR-ową tego roku: Alice VR. Ta opowieść science-fiction inspirowana przygodami Alicji w Krainie Czarów pokazywana będzie na urządzeniach HTC Vive. Z kolei fanów gier RPG ucieszy obecność gry Regalia: Of Men and Monarchs: cztery stanowiska czekać będą na wszystkich chętnych.

Na wszystkich zmęczonych zwiedzaniem targów czeka strefa chillout, gdzie będzie można zrelaksować się i schrupać przepyszne polskie jabłka.


ŹRÓDŁOgamearena.pl
Poprzedni artykułWielki Turniej League of Legends podczas Poznań Game Arena 2016
Następny artykułVR Funhouse otrzyma wsparcie dla kontrolerów Oculus Touch
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.