BLAST Premier Spring Series 2020 – ocena, komentarz!

0
125
blast v2
blast v2

Już jutro – 31 stycznia rozpocznie się BLAST Premier Spring Series 2020. W związku, z czym przedstawię wszystkim Wam swoje typy na zbliżający się turniej.  

Grupa A: 

 • Faze 
 • NiP 
 • Liquid
 • MiBR 

Powyższa grupa zdaje się najbardziej wyrównaną grupą na tym turnieju. Zwłaszcza patrząc przez pryzmat pozycji drużyn w słynnym rankingu, to każda drużyna jest w pierwszej 15 aktualnego zestawienia.  

W pierwszym pojedynku grupy A FaZe zmierzy się z NiPFaZe ma już za sobą europejskie kwalifikacje do IEM Katowice 2020, na których zaprezentowali się przynajmniej przyzwoicie. Drużyna NiP natomiast zmieniła swojego zawodnika F0resta na Tima „nawwka” Jonassona, ale nie sądzę, żeby ta zmiana mocno wpłynęła na szwedzką drużynę. Jednak oczekuję wyrównanego pojedynku, w którym zwycięży FaZe. 

W drugim meczu zmierzy się mój faworyt grupy – Liquid z MiBR. Jak faworyt grupy to i faworyt pierwszego spotkania! Osobiście kibicuję FaZe i liczę na to, że będą dobrze przygotowani na ten turniej i razem z drużyną Liquid przejdą do Spring 2020 Finals. 

Przewidywany awans do Spring 2020 Finals: Liquid & FaZe!

Grupa B: 

 • Astralis 
 • Complexity  
 • Natus Vincere 
 • Vitality 

W grupie B znalazły się trzy topowe drużyny i Complexity, które i tak w ostatnim czasie poczyniło wyraźny postęp. Nikt nie byłby zły, gdyby wspomniana drużyna zawojowała w grupie B. Z pewnością byłoby to miłe zaskoczenie. Prawie wszyscy są pewni w tym ja, że norweska drużyna przejdzie do jesiennych finałów.  

Bardzo interesującym spotkaniem rozpoczniemy zmagania w grupie B, ponieważ uważam, że właśnie te dwie drużyny (Natus Vincere i Vitality) będą walczyły o drugiego slota na Spring 2020 Finals. W tym przypadku jestem za Vitality. Także warto zaznaczyć, że francuska drużyna w ostatnich pięciu meczach nie przegrała żadnego spotkania, a w dodatku pokonali swoich przyszłych oponentów. Nawet jeśli w drugim meczu ulegną Astralis to wierzę w to, że w finale dolnej drabinki pokażą, na co ich stać. 

Przewidywany awans do Spring 2020 Finals: Astralis & Vitality!

Grupa C: 

 • 100 Thieves (ex. Renegades) 
 • Evil Geniuses 
 • G2 
 • OG 

Grupa C to grupa, w której najtrudniej jest mi wybrać faworyta w przeciwieństwie np. do grupy A. Natomiast awans do finałów przewiduję francuskiej drużynie i ich pierwszym przeciwnikom (100 Thieves). Wspomniane przed chwilą dwie drużyny zmierzą się w meczu rozpoczynającym rywalizację w grupie C. Za cichego faworyta tego spotkania uważam G2.  

Przewidywany awans do Spring 2020 Finals: G2 & 100 Thvieves!

Warto wspomnieć, że transmisję na żywo ze wszystkich meczów podczas BLAST Premier Spring Series 2020 można oglądać na oficjalnym kanale twitch!

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDoświadczenie w grze Jarosława “pashyBiceps” Jarząbkowskiego
Następny artykułRadeon Software Adrenalin 2020 Edition 20.1.4 – nowe sterowniki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj