Już dzisiaj o godzinie 18:00 podczas Pixel Heaven 2017 wręczone zostaną nagrody Golden Pixel. Wyróżnione zostaną osoby, które wniosły wyjątkowy wkład w rozwój polskiej branży gier wideo. W tej chwili polski gamedev to ponad 200 studiów i setki gier wydawanych na wszystkich kluczowych platformach. Golden Pixel ma na celu nagrodzić twórców, którzy przez ostatnie dekady współtworzyli branżę, niejednokrotnie przecierając szlaki na światowych rynkach, inspirując kolejne pokolenia.

Dzięki nagrodom Golden Pixel organizatorzy Pixel Heaven 2017 ukoronują osoby, które jednocześnie będą mogły podzielić się swoimi doświadczeniami i opowiedzieć o rozwoju. A często też o upadku wielu wyjątkowych firm i projektów.


Poprzedni artykułBandai Namco ujawniło wymagania sprzętowe gry Tekken 7
Następny artykułUkłady logiki X299 od Intela oraz X399 od AMD dla HEDT potwierdzone
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.