Genesis, producent sprzętu gamingowego, właśnie zapowiedział swoją obecność na Intel Extreme Masters Katowice 2017. W czasie trwania IEM-u odwiedzający stoisko producenta będą mogli zgłosić swoją kandydaturę do Team Genesis. Ma to być aktualnie formowana drużyna Counter-Strike: Global Offensive. Prócz tego chętni zyskają możliwość porozmawiania z Patrykiem “Rogalikiem” Rogalą, managerem ekipy.

Producent przygotuje także sześć stanowisk komputerowych do grania w CS:GO, by każdy mógł już na miejscu pokazać swoje umiejętności. W trakcie imprezy Genesis zaprezentuje również nowe produkty, m.in. zestaw głośnikowy, mouse bungee czy też nowe obudowy komputerowe. Część z nich będzie dostępna w specjalnych cenach w sklepie producenta, będącym częścią stoiska. W sklepowej ofercie znajdą się również najpopularniejsze produkty z dotychczasowej oferty Genesis.

Wśród pozostałych atrakcji nie zabraknie też konkursów z nagrodami – w tym turniejów 1v1 w CS:GO.


Poprzedni artykułTranscend JetFlash 740 – pendrive z technologią pamięci SuperMLC
Następny artykułWykaz chipsetów dla procesorów AMD Ryzen
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.