Na targach Intel Extreme Masters Katowice 2018 pojawi się firma Corsair. Będzie można ich spotkać na stoisku A7, wespół z AOC Gaming. Po raz pierwszy w Polsce zostanie zaprezentowany premierowy sprzęt bezprzewodowy dla graczy, w tym lapboard K63 Wireless Cherry MX Red i myszka Dark Core. Dużą ciekawostką będą komputery Corsair ONE PRO, na których będzie można pograć w grę Kingdom Come: Deliverance. Nie zabraknie do tego osób przebranych za rycerzy z XV wieku.

Miłośnicy moddingów będą mogli zapoznać się z najnowszą odsłoną obudowy Obsidian 500D oraz chłodzenia wodnego H150i PRO.

Corsair zapewni także sporo innych atrakcji, konkursów oraz turniejów dla zwiedzających.


Poprzedni artykułFINAL FANTASY XV WINDOWS EDITION bez systemu Denuvo
Następny artykułTelewizja Polska nabywa prawa do transmisji rozgrywek esportowych
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments