Strona głównaPcMod.plNewsyPodsumowanie dnia - Poznań Game Arena 2023

Podsumowanie dnia – Poznań Game Arena 2023

Podsumowanie pierwszego dnia Poznań Game Arena 2023. Sześć pawilonów wypełnionych po brzegi atrakcjami otworzyło się przed zwiedzającymi. 

Poznań Game Arena największe targi rozrywki i multimediów w Europie Środkowo-Wschodniej. W pawilonach obecni są liderzy branży gamingowej. Uczestnicy mogą odwiedzać stoiska takich marek jak: Xbox, Bethesda, Ubisoft, CD PROJEKT RED, 11 bit studios i wielu innych. Łącznie obecnych jest ponad stu wystawców z najróżniejszych obszarów gamingu. Miłośnicy gier mogą sprawdzić najróżniejsze produkcje od AAA do tytułów w strefie indie. 

W programie wydarzeń znalazło się wiele interesujących konkursów i turniejów na stoiskach poszczególnych wystawców. Zwiedzający mogli przysłuchać się interesującym prezentacjom i dyskusjom, które odbywały się na trzech scenach tematycznych. O swoich najnowszych produkcjach opowiedziała Bethesda – producent Starfield, dowiedzieliśmy się dlaczego najlepszy Gothic jest z Polski oraz w jaki sposób uczyć się tworzenia gier? To tylko wybrane tematy, jakie przewinęły w programie scen pierwszego dnia. 

Wystawcy na Poznań Game Arena 2023

Tradycyjnym punktem targów Poznań Game Arena jest uroczyste otwarcie, w trakcie którego wręczane są nagrody dla wystawców, którzy przygotowali najlepsze stoiska. W tym roku statuetki Acanthus Aureus otrzymały następujące firmy:

•    Xbox
•    BANDAI NAMCO
•    Rockstar Energy Drink
•    UBISOFT
•    DORITOS
•    KITKAT
•    LEGO
•    11 BIT STUDIOS
•    KOMPUTRONIK / LENOVO
•    GENESIS
•    COUGAR

Więcej informacji o Poznań Game Arena 2023

Co w następnych dniach?

Przed nami bardzo intensywna sobota, w trakcie której odbędzie się m. in. uroczysta gala wręczenia statuetek w plebiscycie CEEGA. Wiele ciekawych rzeczy ponownie będzie działo się na scenach tematycznych i oczywiście na stoiskach wystawców. Drugi dzień potrwa od 9:00 do 20:00. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać