W maju odbędą dwie ważne konferencje prasowe AMD. 16 maja o godzinie 16:00 czasu polskiego rozpocznie się Financial Analyst Day. Natomiast 31 maja o 10:00 czasu lokalnego na targach Computex 2017 firma AMD przedstawi najświeższe informacje.

Financial Analyst Day
Cała transmisja będzie prowadzona na żywo na stronie: http://ir.amd.com. Przedstawione zostaną najświeższe informacje dotyczące planów biznesowych na trwający rok, jak i długoterminową strategię dla przyszłych technologii oraz planów produktowych.

Computex 2017
Dyrektor generalna Dr. Lisa Su wraz z innymi najważniejszymi osobami w firmie przedstawią najświeższe informacje o nowych produktach i przełomowych technologiach, które pojawią się jeszcze w 2017 roku.


Poprzedni artykułCall of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles zmierza na komputery PC
Następny artykułJen-Hsun Huang nie obawia się konkurencji ze strony AMD
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.