fbpx
Strona głównaGamingGryDiablo 2 otrzymuje łatkę 1.14a

Diablo 2 otrzymuje łatkę 1.14a

Firma Blizzard po ponad 5 latach wydała łatkę 1.14a dla gry Diablo 2. Na początek warto wspomnieć o dodaniu pełnej kompatybilności z systemami Windows 7, Windows 8.1 i Windows 10. Dzięki temu znika potrzeba uruchamiania gry w trybie zgodności z Windows XP. Dodatkowo zniknął także problem klatkowania, przy pełnoekranowym uruchamianiu. Pojawił się instalator OS X oraz kompatybilność z OS X 10.10 oraz OS X 10.11. Zarzucono wsparcie dla OS X 10.9 i wcześniejszych wersji.

Diablo II

Fotografia z serwisu eu.blizzard.com/pl-pl/games/d2/

Dla wielbicieli 16-letniego już tytułu jest to tylko oznaka, że firma nadal szanuje swoich graczy i chce, aby cieszyli się oni z zakupionego produktu. Rozpoczęte zostały też prace mające na celu usprawnienie systemu wykrywania oszustw i włamań.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać